Reklama

Wstydliwy problem

03/05/2016 19:30

– Zastanawiam się, czy miasto może jakoś rozwiązać problem braku miejskich szaletów w okolicy ulicy Jagiellońskiej. Te, które są za muzeum, są zbyt oddalone od przystanków, a niejednokrotnie obserwowałem sytuację, jak ludzie wysiadający z autobusów, które się tu zatrzymują, korzystali z zielonego skweru za przystankami, co stanowi w biały dzień dosyć osobliwy widok. Załatwianie potrzeb fizjologicznych w krzakach za przystankiem to wstyd, ale także dla władz miasta, które, idąc za przykładem Rzeszowa, mogłoby postawić w tamtym miejscu taki przybytek jak WC, z którego można by korzystać bezpłatnie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kał boy from hell - niezalogowany 2016-05-04 23:21:32

    Sprawa z tym WC, jak się wydaje, jest z lekka przechlapana, by nie użyć słowa mocniejszego czyli przesrana, jednakowoż nie beznadziejna. A co można zrobić, aby marzenia o tej bardaszce stały się rzeczywistośćą ?!? Już podpowiadam, a więc; strzelajcie te sraki, zamiast w krzakach, bespośrednio na chodniku zaraz koło przystanków. Dodatkowo róbcie to samo, czyli strzelcie kilka srak zaraz przed wejściem do Magistratu. Dla urozmaicenia postawcie tam też kilka zgrabnych klocków. I można mieć nadzieję, iż, jeżeli będziecie to robić regularnie i konsekwentnie to będzie szansa, że postawią to WC w pożądanym, zgodnie z wyższym postulatem, miejscu. Tak więc do dzieła !!!  Życzę powodzenia !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama