– Zastanawiam się, czy miasto może jakoś rozwiązać problem braku miejskich szaletów w okolicy ulicy Jagiellońskiej. Te, które są za muzeum, są zbyt oddalone od przystanków, a niejednokrotnie obserwowałem sytuację, jak ludzie wysiadający z autobusów, które się tu zatrzymują, korzystali z zielonego skweru za przystankami, co stanowi w biały dzień dosyć osobliwy widok. Załatwianie potrzeb fizjologicznych w krzakach za przystankiem to wstyd, ale także dla władz miasta, które, idąc za przykładem Rzeszowa, mogłoby postawić w tamtym miejscu taki przybytek jak WC, z którego można by korzystać bezpłatnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sprawa z tym WC, jak się wydaje, jest z lekka przechlapana, by nie użyć słowa mocniejszego czyli przesrana, jednakowoż nie beznadziejna. A co można zrobić, aby marzenia o tej bardaszce stały się rzeczywistośćą ?!? Już podpowiadam, a więc; strzelajcie te sraki, zamiast w krzakach, bespośrednio na chodniku zaraz koło przystanków. Dodatkowo róbcie to samo, czyli strzelcie kilka srak zaraz przed wejściem do Magistratu. Dla urozmaicenia postawcie tam też kilka zgrabnych klocków. I można mieć nadzieję, iż, jeżeli będziecie to robić regularnie i konsekwentnie to będzie szansa, że postawią to WC w pożądanym, zgodnie z wyższym postulatem, miejscu. Tak więc do dzieła !!! Życzę powodzenia !!!
Sprawa z tym WC, jak się wydaje, jest z lekka przechlapana, by nie użyć słowa mocniejszego czyli przesrana, jednakowoż nie beznadziejna. A co można zrobić, aby marzenia o tej bardaszce stały się rzeczywistośćą ?!? Już podpowiadam, a więc; strzelajcie te sraki, zamiast w krzakach, bespośrednio na chodniku zaraz koło przystanków. Dodatkowo róbcie to samo, czyli strzelcie kilka srak zaraz przed wejściem do Magistratu. Dla urozmaicenia postawcie tam też kilka zgrabnych klocków. I można mieć nadzieję, iż, jeżeli będziecie to robić regularnie i konsekwentnie to będzie szansa, że postawią to WC w pożądanym, zgodnie z wyższym postulatem, miejscu. Tak więc do dzieła !!! Życzę powodzenia !!!