Reklama

Wszędzie ścielą się pety. Czy tak musi być?

29/03/2016 20:00

– Jeśli ktoś nie był dawno w okolicy dworca PKS, warto, by zrobił sobie tam rundkę. Wychodząc z tunelu prowadzącego na perony kolejowe, trafiamy na ulicę Czarnieckiego, gdzie w powszedni dzień panuje naprawdę duży ruch. Na całej długości tej ulicy, od wspomnianego wyjścia z tunelu ścielą się pety wyrzucane czy to przez przechodniów, czy kierowców parkujących swoje auta. Teren powinien być przecież sprzątany. Może warto byłoby dostawić koszy na śmieci. Nie wiem, czy to coś zmieni, bo najtrudniej jest jednak zmienić ludzkie nawyki. A te, jak widać, pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli nie zadbamy o wspólną przestrzeń miejską, coraz gorzej będziemy się w niej czuć.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    [poiuyt - niezalogowany 2016-03-29 23:10:36

    Tak tak musi być , bo nikt na to nie reaguje a Policja nie kara ,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wp - niezalogowany 2016-03-30 12:15:29

    Kosze nic nie pomogą.Jesteśmy narodem brudasów,chodzimy w brudnych butach,rzadko używamy wody,a pety rzucamy pod nogi.Trzeba zacząć od wychowania w domu ,szkole,tego niestety brak.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-03-30 13:36:24

    Wydaje mi się, że najlepszym oraz praktycznym rozwiązaniem tego problemu jest po prostu porzucenie w cholerę tej ze wszech miar szkodliwej, patologicznej i uciążliwej czynności jaką jest jaranie szlugóf...   YOUTUBE.COM - PALENIE PAPIEROSÓW JEST CHUJOWE.ZOBACZ DLACZEGO   ZOBACZ JAK PALENIE ZMIENIA TWOJE CIAŁO - MEDONET.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama