Miłości, którą można obdarować innych i tej darowanej przez ludzi życzyły swoim mamom przedszkolaki z grupy II Przedszkola nr 3 w Przemyślu.
Okazją było majowe święto wszystkich mam. W Klubie Salezjańskim Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbył się z tej okazji niezwykły, dedykowany mamom koncert, w którym wystąpiły przedszkolaki z „trójki”. Były popisy wokalne i recytatorskie oraz dużo tańca, a niepowtarzalnego charakteru dodały występom piękne stroje, scenografia i choreografia.
Dwa dni później dzieci wystąpiły powtórnie, ale tym razem już w siedzibie przedszkola. Koncert z ich udziałem, zatytułowany „Cudownych rodziców mam”, miał być podziękowaniem za rodzicielską miłość i trud wychowawczy.
Maluchy do występów przygotowali: Małgorzata Sumiec we współpracy z Andrzejem Smuczkiem.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze