Reklama

Wszystko kręci się wokół miłości

Miłości, którą można obdarować innych i tej darowanej przez ludzi życzyły swoim mamom przedszkolaki z grupy II Przedszkola nr 3 w Przemyślu.

Okazją było majowe święto wszystkich mam. W Klubie Salezjańskim Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbył się z tej okazji niezwykły, dedykowany mamom koncert, w którym wystąpiły przedszkolaki z „trójki”[paywall]. Były popisy wokalne i recytatorskie oraz dużo tańca, a niepowtarzalnego charakteru dodały występom piękne stroje, scenografia i choreografia. Dwa dni później dzieci wystąpiły powtórnie, ale tym razem już w siedzibie przedszkola. Koncert z ich udziałem, zatytułowany „Cudownych rodziców mam”, miał być podziękowaniem za rodzicielską miłość i trud wychowawczy.
Maluchy do występów przygotowali: Małgorzata Sumiec we współpracy z Andrzejem Smuczkiem.


Wyjątkowy koncert z udziałem przedszkolaków z „trójki” udał się znakomicie. Maluchy do występów przygotowali: Małgorzata Sumiec we współpracy z Andrzejem Smuczkiem.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama