Na wyjątkowy koncert o tym samym tytule zaprasza Marta Stącel, która w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, 12 kwietnia, zagra Bazylice Matki Bożej Bolesnej w Jarosławiu.
Punktualnie o g. 15 wydarzenie rozpocznie Koronka do Miłosierdzia Bożego, po której Marta Stącel zaśpiewa piosenki ze swojego autorskiego repertuaru. Album jest zbiorem życiowych doświadczeń ostatniej dekady zatrzymanych w słowie i dźwięku fortepianu, poruszających tematy przemijania, nadziei, zaufania oraz duchowości.
„Koncert będzie miał charakter refleksyjny. Fortepianowe aranżacje stworzą przestrzeń do wyciszenia, zatrzymania się i głębszego przeżycia muzyki. Przy klawiszach zasiądzie pianista i organista – Marcin Brudek, a całość poprowadzi Izabela Fac – dziennikarka, konferansjerka, animator kultury”
Reklama
– przekazuje Marta Stącel, zapraszając na wydarzenie.
Wstęp wolny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze