Na facebookowej stronie Centrum Adopcyjnego Lecznicy „Ada” na bieżąco publikowane są informacje o stanie zdrowia brutalnie pobitego psa, znalezionego w Maćkowicach. Sprawca, który dopuścił się tego aktu przemocy, wciąż pozostaje nieznany. Kolejna osoba wyznacza nagrodę za wskazanie winnego.
W poniedziałek, 20 czerwca br. badano wzrok czworonoga. Pojawiła się nadzieja, że będzie widział na jedno oko – rozpoznaje kształty i kontury. Z drugim jest dużo gorzej. Wyniki badań zwierzęcia wróciły do normy, lepiej chodzi, ma apetyt. Nie zmienia to faktu, iż osoba, która zafundowała psu ogrom cierpienia, winna być przykładnie ukarana. Niestety, wciąż nie wiadomo, kim jest.Zbulwersowani są również nasi Czytelnicy. Ten, kto przyczyni się do ujęcia sprawcy skatowania „Oczka”, może liczyć po pierwsze na pełną anonimowość, po drugie na gratyfikację finansową w kwocie 2 tys. zł. Takie zapewnienie składa w imieniu jednego z Czytelników nasza redakcja. Z kolei na Facebooku pojawiła się informacja o gwarantowanej nagrodzie 1450 zł, czyli w sumie za wskazanie winowajcy można otrzymać 3450 zł. Czy argument ten przekona osoby, które dotąd z jakichś powodów milczą, biernie przyglądając się cierpieniu niewinnego zwierzęcia?
Organizatorzy akcji W imie Oczka zebrali już 4195 zł na nagrodę!
Czyli łącznie deklarowana kwota od naszego Czytelnika 2 tys. zł i 4195 zł dają 6195 zł nagrody za wskazanie sprawcy pobicia psiaka.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sami też jesteście sprawcami, bo zapewne regularnie finasujecie rzeźnię i opłacacie morderców w postaci kupowania i wpierdalania szczątków bestialsko pomordowanych zwierząt YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZ YOUTUBE.COM - GDYBY SERYJNI ZABÓJCY STOSOWALI WYMÓWKI MIĘSOŻERCÓW
''TEN, KTO DAJE POZWOLENIE TEN, KTO ZABIJA ZWIERZĘ TEN, KTO SPRZEDAJE MIĘSO ZABITEGO ZWIERZĘCIA TEN, KTO GOTUJE TO MIĘSO TEN, KTO ROZPROWADZA TEGO RODZAJU POKARM, I WKOŃCU TEN KTO SPOŻYWA TAKIE GOTOWANE ZWIERZĘ WSZYSCY Z NICH SĄ MORDERCAMI I WSZYSCY PODLEGAJĄ UKARANIU PRZEZ PRAWA NATURY'' Srimad Bhagavatam 01.07.37. Zn.
Serio? Jedzenie mięsa nie ma nic (!) absoutnie nic do tego, że ktoś w ten sposób traktuje zwierze. To, że jesteś wegetarianką czy weganką nie daje Ci prawa do tego, żeby wysuwać takie oskarżenie. Jedzenie mięsa nie polega na tym, że ktoś lubi jak zwierzęta są zabijane... A dodawanie dwóch komentarzy pod innym nikiem jest śmieszne.
Morrisey /yamaradza może mięsa nie jesz ale zapewne chodzisz w skórzanych butach...... a może masz portfel że skory? Albo skórzana torebke? Ehhh....
Co za zwyrodnialec to zrobi ....ludzka bestia ....
Brawo! Zostałeś wybrany do odbioru nagrody którą jest 300kg wieprzek! Do nagrody dorzucamy snopek słomy + worek ziemniaków! Mamy nadzieję, że nowemu przyjacielowi będzie się wygodnie żyło w twoim mieszkanku ;)) Porównywanie piernika do wiatraka.
A Pan Jezusik to rybek nie jadł? Rybki też zwierzęta, też czują. Pierdolenie kota w bambus! Mordowanie bestialskie przy którym ktoś czuję (o zgrozo!) satysfakcję to nie jest porównywalne do zabijania rzeźnego! Ty padalcu na pewno ani razu w życiu nie wsparłaś żadnej akcji charytatywnej pomagającej zwierzętom tylko pieprzysz jaki czy jaka wege-srege Druga sprawa, człowiek ma różne rodzaje zębów, siekacze, kły, trzonowce, każde mają swoje przeznaczenie, więc coś z mięsem musimy mieć powiązane. Także jeżeli tak Ci przeszkadza, że ludzie jedzą mięso i są do tego stworzeni w pewnym stopniu, to powyrywaj sobie kły bo po co ci one do KIEŁKÓW!!!!???!!!! BEZ POZDROWIEŃ.
to sa zarty tutaj co piszecie to jest wlasnie bezdusznosc I hamstwo!! ten kto to zrobil to BESTIA w ludzkiej skorze!! MORDERCA obdarty ze wszystkiego bez uczucia i serca,zycze temu BANDYCIE zeby w zyciu zaznal wszystkiego co najgorsze zeby zdychal w najgorszych meczarniach! I jak chce BIC to l rownemu sobie a nie malego pieska idiota chory uposledzony psychicznie!! jest taki odwazny a teraz sie ukrywa szmaciarz! A lecznica ""ADA" dziekuje za wielka pomoc dla tego piesia,dzieki calemu zespolowi
Dorzucamy 100 zł. Proszę napisać na jakie konto mogę przesłać!!??
Kto i co je? Co to ma do rzeczy jeśli chodzi o nieludzkie wynaturzenie? To nie miejsce na opluwanie ludzi którzy spożywają mięso. Niechaj każdy żyje jak chce i je to, co chce. Skurwysyństwo wobec zwierząt nie zna granic i to trzeba piętnować, karać bezwzględnie! Dziś bezbronny psiak, a jutro człowiek. Bestia nie będzie się pytać jakie menu sobie uskuteczniamy.
a prezydent naszego miasta wyraza checi pomocy ???
Jakoś ci pobożni z Podkarpacia mają najwięcej pobić zwierząt
Sami też jesteście sprawcami, bo zapewne regularnie finasujecie rzeźnię i opłacacie morderców w postaci kupowania i wpierdalania szczątków bestialsko pomordowanych zwierząt YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZ YOUTUBE.COM - GDYBY SERYJNI ZABÓJCY STOSOWALI WYMÓWKI MIĘSOŻERCÓW
''TEN, KTO DAJE POZWOLENIE TEN, KTO ZABIJA ZWIERZĘ TEN, KTO SPRZEDAJE MIĘSO ZABITEGO ZWIERZĘCIA TEN, KTO GOTUJE TO MIĘSO TEN, KTO ROZPROWADZA TEGO RODZAJU POKARM, I WKOŃCU TEN KTO SPOŻYWA TAKIE GOTOWANE ZWIERZĘ WSZYSCY Z NICH SĄ MORDERCAMI I WSZYSCY PODLEGAJĄ UKARANIU PRZEZ PRAWA NATURY'' Srimad Bhagavatam 01.07.37. Zn.
Serio? Jedzenie mięsa nie ma nic (!) absoutnie nic do tego, że ktoś w ten sposób traktuje zwierze. To, że jesteś wegetarianką czy weganką nie daje Ci prawa do tego, żeby wysuwać takie oskarżenie. Jedzenie mięsa nie polega na tym, że ktoś lubi jak zwierzęta są zabijane... A dodawanie dwóch komentarzy pod innym nikiem jest śmieszne.