Reklama

6195 zł nagrody za wskazanie sprawcy pobicia psa!

23/06/2016 19:00

Na facebookowej stronie Centrum Adopcyjnego Lecznicy „Ada” na bieżąco publikowane są informacje o stanie zdrowia brutalnie pobitego psa, znalezionego w Maćkowicach. Sprawca, który dopuścił się tego aktu przemocy, wciąż pozostaje nieznany. Kolejna osoba wyznacza nagrodę za wskazanie winnego.

W poniedziałek, 20 czerwca br. badano wzrok czworonoga. Pojawiła się nadzieja, że będzie widział na jedno oko – rozpoznaje kształty i kontury. Z drugim jest dużo gorzej. Wyniki badań zwierzęcia wróciły do normy, lepiej chodzi, ma apetyt. Nie zmienia to faktu, iż osoba, która zafundowała psu ogrom cierpienia, winna być przykładnie ukarana. Niestety, wciąż nie wiadomo, kim jest.

Internauci z całej Polski pytają: „Jak to możliwe?”

Zbulwersowani są również nasi Czytelnicy. Ten, kto przyczyni się do ujęcia sprawcy skatowania „Oczka”, może liczyć po pierwsze na pełną anonimowość, po drugie na gratyfikację finansową w kwocie 2 tys. zł. Takie zapewnienie składa w imieniu jednego z Czytelników nasza redakcja. Z kolei na Facebooku pojawiła się informacja o gwarantowanej nagrodzie 1450 zł, czyli w sumie za wskazanie winowajcy można otrzymać 3450 zł. Czy argument ten przekona osoby, które dotąd z jakichś powodów milczą, biernie przyglądając się cierpieniu niewinnego zwierzęcia?

AKTUALIZACJA! 6195 zł nagrody!

Organizatorzy akcji W imie Oczka zebrali już 4195 zł na nagrodę!

Reklama

Czyli łącznie deklarowana kwota od naszego Czytelnika 2 tys. zł i 4195 zł dają 6195 zł nagrody za wskazanie sprawcy pobicia psiaka.


AB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Morrissey - niezalogowany 2016-06-23 20:26:56

    Sami też jesteście sprawcami, bo zapewne regularnie finasujecie rzeźnię i opłacacie morderców w postaci kupowania i wpierdalania szczątków bestialsko pomordowanych zwierząt   YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO   YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZ   YOUTUBE.COM - GDYBY SERYJNI ZABÓJCY STOSOWALI WYMÓWKI MIĘSOŻERCÓW    

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    YAMARADŻA - niezalogowany 2016-06-23 21:46:39

    ''TEN, KTO DAJE POZWOLENIE TEN, KTO ZABIJA ZWIERZĘ TEN, KTO SPRZEDAJE MIĘSO ZABITEGO ZWIERZĘCIA TEN, KTO GOTUJE TO MIĘSO TEN, KTO ROZPROWADZA TEGO RODZAJU POKARM, I WKOŃCU TEN KTO SPOŻYWA TAKIE GOTOWANE ZWIERZĘ WSZYSCY Z NICH SĄ MORDERCAMI I WSZYSCY PODLEGAJĄ UKARANIU PRZEZ PRAWA NATURY''                                            Srimad Bhagavatam 01.07.37. Zn.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    B - niezalogowany 2016-06-24 23:40:15

    Serio? Jedzenie mięsa nie ma nic (!) absoutnie nic do tego, że ktoś w ten sposób traktuje zwierze. To, że jesteś wegetarianką czy weganką nie daje Ci prawa do tego, żeby wysuwać takie oskarżenie. Jedzenie mięsa nie polega na tym, że ktoś lubi jak zwierzęta są zabijane... A dodawanie dwóch komentarzy pod innym nikiem jest śmieszne.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości