Reklama

Wybory uzupełniające w Jarosławiu i Laszkach

04/09/2017 07:54

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Jarosławia odbędą się 24 września. Wybierani będą dwaj radni w okręgach 4 i 17. Konieczność uzupełnienia składu rady spowodowana jest śmiercią radnych Andrzeja Pieszko i Lesława Wysockiego.

Wybory do Rady Gminy Laszki odbędą się 15 października. Tam dwoje radnych zrezygnowało z funkcji[paywall].

W Jarosławiu startuje pięciu kandydatów zgłoszonych przez trzy komitety wyborcze. O fotel radnego w okręgu wyborczym nr 4 powalczą Anetta Makarska (KWW Prawica Jarosławia), Hubert Hołowaty (KWW Nasze Miasto Jarosław) oraz Magdalena Wieczorkiewicz (KWW Magdaleny Wieczorkiewicz). W okręgu nr 17 jest dwoje kandydatów, Elżbieta Raczyńska (KWW Prawica Jarosławia) i Witold Duszyński (KWW Nasze Miasto Jarosław). 24 września między godz. 7 a 21 będzie można oddać na nich głos. Mieszkańcy okręgu nr 4 w Szkole Podstawowej nr 4, a mieszkańcy okręgu nr 17 w siedzibie MZK przy ul. Zamkowej.

Reklama

W gminie Laszki z funkcji radnego zrezygnowała Beata Brzoza z Laszek oraz Marek Werodowicz z Tuchli. Kandydatów poznamy w najbliższym czasie. Wystawią ich dwa komitety wyborcze: KWW Prawo i Odpowiedzialność i KWW Laszki Razem.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama