Wybory uzupełniające do Rady Miasta Jarosławia odbędą się 24 września. Wybierani będą dwaj radni w okręgach 4 i 17. Konieczność uzupełnienia składu rady spowodowana jest śmiercią radnych Andrzeja Pieszko i Lesława Wysockiego.
Wybory do Rady Gminy Laszki odbędą się 15 października. Tam dwoje radnych zrezygnowało z funkcji[paywall].
W Jarosławiu startuje pięciu kandydatów zgłoszonych przez trzy komitety wyborcze. O fotel radnego w okręgu wyborczym nr 4 powalczą Anetta Makarska (KWW Prawica Jarosławia), Hubert Hołowaty (KWW Nasze Miasto Jarosław) oraz Magdalena Wieczorkiewicz (KWW Magdaleny Wieczorkiewicz). W okręgu nr 17 jest dwoje kandydatów, Elżbieta Raczyńska (KWW Prawica Jarosławia) i Witold Duszyński (KWW Nasze Miasto Jarosław). 24 września między godz. 7 a 21 będzie można oddać na nich głos. Mieszkańcy okręgu nr 4 w Szkole Podstawowej nr 4, a mieszkańcy okręgu nr 17 w siedzibie MZK przy ul. Zamkowej.
W gminie Laszki z funkcji radnego zrezygnowała Beata Brzoza z Laszek oraz Marek Werodowicz z Tuchli. Kandydatów poznamy w najbliższym czasie. Wystawią ich dwa komitety wyborcze: KWW Prawo i Odpowiedzialność i KWW Laszki Razem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze