Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 37-latki, która samowolnie wyszła z domu opieki społecznej.
Przed północą kobieta ubrana w samą koszulę i pantofle, wyszła z placówki, nie informując o tym nikogo. Po uzyskaniu tej informacji policjanci udali się w kierunku miejscowości Ujkowice, gdzie w przydrożnym rowie zauważyli kobietę leżącą na śniegu i trzęsącą się z zimna poszukiwaną. Wychłodzoną kobietę policjanci przenieśli do radiowozu, nie można było z nią nawiązać kontaktu. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która przewiozła ją do szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
To samo pisaliscie 4 dni temu...
Tylko wtedy było bardziej po polsku :)