10 tysięcy złotych – więcej w LOTTO zdrapce „Kasa King” wygrać nie można. Los kosztuje 1 zł. Główna wygrana padła w Przemyślu, w kolekturze przy ul. Mickiewicza 3! Gratulujemy szczęśliwcowi.
Punkt LOTTO przy ul. Mickiewicza 3 w Przemyślu został otwarty w ub.r. Jest tam kolektura, gdzie można nadać wszystkie oferowane przez LOTTO (loteria organizowana przez Totalizator Sportowy, istnieje w Polsce od 1957 r.) gry losowe. Jest tam również minikasyno, gdzie można także wygrać duże pieniądze[paywall].
17 lutego br. ktoś kupił los w zdrapce „Kasa King” za 1 zł. Jakie są zasady? Zdrapuje się jedno prostokątne pole gry, pod którym umieszczone są pola z nadrukiem. Jeśli ktoś znajdzie trzy takie same sumy, wygrywa. Kiedy nabywca szczęśliwej zdrapki tak zrobił z kupionym za złotówkę losem, okazało się, że wygrał 10 tys. zł! To główna wygrana w tej zdrapce. – Oczywiście, że nie jest tak, że można drapać i drapać i nic się nie wygra. Wśród setek losów są te szczęśliwe. Wiele osób skupia się na tym, by przewidzieć, jakie liczby padną w następnym losowaniu Multi Multi, Lotto Plus czy Kaskady, a tymczasem ciekawie może być także w tych mniej popularnych zdrapkach. Trzeba jednak mieć szczęście, jak ten człowiek 17 lutego. Nagrody w LOTTO się zdarzają, o wiele wyższe. Ludzie wygrywają miliony złotych – powiedział prowadzący punkt przy ul. Mickiewicza 3.
Warto wspomnieć, że 30 grudnia ub.r. w kolekturze LOTTO w Rymanowie ktoś kupił zdrapkę „Super 7” i zgarnął najwyższą wygraną, czyli 77 tys. 777 zł. Jak poinformowało biuro prasowe LOTTO, w 2020 r. w zdrapkach wypłacone zostały wygrane w wysokości ponad 864 mln zł.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Stare niusy
Gratulacje dla zwycięzcy!