Kierowca audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się po przemyskiej obwodnicy seatem. Sprawca kolizji stracił prawo jazdy, a jego zachowanie oceni sąd.
Do kolizji doszło we wtorek, 21 kwietnia. 46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierując audi wyjeżdżał z ulicy Zadwórzańskiej i był zobowiązany ustąpić pierwszeństwa przejazdu samochodom jadącym Alejami Wolności. Jednak zamiast przestrzegać znaków, wyjechał na obwodnicę. Siła uderzenia z kierowanym prawidłowo seatem spowodowała, że elementy nadwozia obu pojazdów rozsypały się po skrzyżowaniu. Do momentu usunięcia ich przez strażaków ruch drogowy w tym miejscu był czasowo utrudniony. Na szczęście żadnemu z uczestników zdarzenia nic poważnego się nie stało. Badanie stanu trzeźwości kierowców nie wykazało żadnych naruszeń.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
przecież tam nic nie widac, jak sie wijezdza! za co zabrali mu prawko?
A co to jest KOLICJA ???? Pod obrazkiem pisze :-)