Sporą niespodzianką była dla zarządcy jednego z apartamentów na wynajem w Przemyślu sytuacja, z jaką się spotkał ze strony klienta. Na początku października zgłosił sprawę na policji. Jak się okazało, z mieszkania znikły sprzęty AGD, a część wyposażenia została zniszczona. Straty właściciel wycenił na kwotę około 13 tysięcy złotych.
Kryminalni z KMP w Przemyślu na szczęście szybko dotarli do winowajcy. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Przemyśla, któremu postawiono łącznie trzy zarzuty. Odpowie za kradzież, uszkodzenie mienia i oszustwo. Za wspomniane czyny grozi mu nawet do 8 lat więzienia. Co więcej policjanci dotarli też do 22-latka z Przemyśla mającego związek ze sprawą. Miał on dysponować skradzionym mieniem, w związku z czym odpowie za paserstwo. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze