Reklama

Wynajął apartament, ale nie zapłacił. Za to zniknął ze sprzętem AGD i zniszczył wyposażenie


Sporą niespodzianką była dla zarządcy jednego z apartamentów na wynajem w Przemyślu sytuacja, z jaką się spotkał ze strony klienta. Na początku października zgłosił sprawę na policji. Jak się okazało, z mieszkania znikły sprzęty AGD, a część wyposażenia została zniszczona. Straty właściciel wycenił na kwotę około 13 tysięcy złotych.


Kryminalni z KMP w Przemyślu na szczęście szybko dotarli do winowajcy. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Przemyśla, któremu postawiono łącznie trzy zarzuty. Odpowie za kradzież, uszkodzenie mienia i oszustwo. Za wspomniane czyny grozi mu nawet do 8 lat więzienia. Co więcej policjanci dotarli też do 22-latka z Przemyśla mającego związek ze sprawą. Miał on dysponować skradzionym mieniem, w związku z czym odpowie za paserstwo. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/10/2025 09:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości