Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów na drodze krajowej nr 28 między Prałkowcami a Dybawką w powiecie przemyskim.
Do wypadku doszło w środę rano na prostym odcinku drogi.
- Kierujący peugeotem, 50-letni mieszkaniec pow. przemyskiego jadąc w kierunku Przemyśla, rozpoczął manewr omijania pojazdu, który stał na poboczu, jednak nie upewnił się, czy może wykonać ten manewr. W ten sposób doprowadził do zderzenia z oplem merivą, który był w trakcie wyprzedzania peugota – powiedział podkom. Damian Brzyski z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Samochody zderzyły się bokami. Oplem kierował 49-letni mieszkaniec pow. przemyskiego. Wraz z nim podróżowała 23-letnia pasażerka. Trafiła ona do szpitala na szczegółowe badania. Kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie pierdolcie, że pojazd stał na poboczu, usuńcie te fałszywe informacje.
Auto na zlom
Nie pierdolcie, że pojazd stał na poboczu, usuńcie te fałszywe informacje.