Reklama

Wypadek na ścieżce rowerowej

27/07/2015 16:00

Policjanci z Komendy Miejskiej w Tarnobrzegu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy 11 Listopada. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zderzyli się tam dwaj rowerzyści. Jeden z nich trafił do szpitala. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Do wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy 11-go Listopada w Tarnobrzegu. Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że młody mężczyzna zjechał rowerem z chodnika na ścieżkę rowerową, gdzie zderzył się z 47- latkiem. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Policja ustala tożsamość sprawcy.
IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości