Policjanci z Komendy Miejskiej w Tarnobrzegu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy 11 Listopada. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zderzyli się tam dwaj rowerzyści. Jeden z nich trafił do szpitala. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
Do wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy 11-go Listopada w Tarnobrzegu. Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że młody mężczyzna zjechał rowerem z chodnika na ścieżkę rowerową, gdzie zderzył się z 47- latkiem. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Policja ustala tożsamość sprawcy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze