Reklama

Wypadek szybowca w Laszkach

19/08/2015 19:17

46-letni pilot trafił do szpitala po tym, jak szybowiec, którym sterował podczas startu uderzył w płytę lotniska.

Do wypadku doszło dzisiaj po godz. 15 na lotnisku w Laszkach. Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni mieszkaniec Warszawy pilotując szybowiec, podczas startu uderzył w płytę lotniska. Mężczyzna doznał urazu obu nóg, został przetransportowany do szpitala.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości