46-letni pilot trafił do szpitala po tym, jak szybowiec, którym sterował podczas startu uderzył w płytę lotniska.
Do wypadku doszło dzisiaj po godz. 15 na lotnisku w Laszkach. Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni mieszkaniec Warszawy pilotując szybowiec, podczas startu uderzył w płytę lotniska. Mężczyzna doznał urazu obu nóg, został przetransportowany do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze