Jedna osoba dorosła i dwoje dzieci trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło dziś w Dybawce na drodze krajowej nr 28.
38-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Przemyśla, najechał na tył osobowego renault clio. Jego kierowca – 37-letnia kobieta – chciała skręcić w lewo w kierunku Tarnawiec. Z kolei kierowca bmw usiłował ją wyprzedzić, a kiedy zorientował się, że kierująca renault zamierza skręcić, wrócił na swój pas, ale nie zdołał wyhamować i uderzył w tył clio.
– W renault, oprócz kierującej, podróżowała dorosła pasażerka i dwoje dzieci. Kierująca i dzieci zostały przewiezione do szpitala. Uskarżały się na ból głowy i szyjnego odcinka kręgosłupa – podaje sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Okazało się, że kierowca bmw jest w stanie po spożyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,42 promila. Za jazdę pod wpływem alkoholu i stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym odpowie przed sądem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jestem mieszkancem Dybawki, jadac z Przemysla chcac skrecic z prawego pasa na Dybawke gorna czyli w lewo musze byc bardzo ale to bardzo ostrozny.Wiele razy zdarzylo mi sie ze chcac skrecic oczywiscie z wlaczonym kierunkowskazem jacys idio.. zaczeli mnie wyprzedzac ,gdyby nie moja rozwaga i patrzenie sie w tylne lusterko wjechali by mi w bok auta.Dodam ze jezdze z dziecmi nawet nie chce myslec do czego mogliby ci kierowcy doprowadzic.BEZMYSLE .........
A co najlepsze, to zgodnie z prawem byłbyś współwiny :P
ta takie durnoty to chyba tylko w kalnikowie city
Jestem mieszkancem Dybawki, jadac z Przemysla chcac skrecic z prawego pasa na Dybawke gorna czyli w lewo musze byc bardzo ale to bardzo ostrozny.Wiele razy zdarzylo mi sie ze chcac skrecic oczywiscie z wlaczonym kierunkowskazem jacys idio.. zaczeli mnie wyprzedzac ,gdyby nie moja rozwaga i patrzenie sie w tylne lusterko wjechali by mi w bok auta.Dodam ze jezdze z dziecmi nawet nie chce myslec do czego mogliby ci kierowcy doprowadzic.BEZMYSLE .........
A co najlepsze, to zgodnie z prawem byłbyś współwiny :P
ta takie durnoty to chyba tylko w kalnikowie city