Reklama

Wypadek w Widełce. 46-latka w szpitalu

Do szpitala trafiła pasażerka jednego z pojazdów, uczestniczących w zdarzeniu.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń kolbuszowskich policjantów wynika, że kierujący seatem, 66-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego, jadący w kierunku Kolbuszowej, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fiatem sieną. Na skutek zderzenia oba samochody wjechały do przydrożnego rowu. Kierowca seata oraz kierujący fiatem, 54-letni mieszaniec gminy Kolbuszowa, nie odnieśli obrażeń. Badanie wykazało, że byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia nie ucierpiały również cztery kobiety, pasażerki seata. Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami trafiła 46-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa podróżująca fiatem.


fot.KPP Kolbuszowa
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama