W sobotę, 25 kwietnia, o godzinie dziewiątej w Przedmieściu Dubieckim doszło do wypadku, w którym poszkodowany został płk Piotr Patla, komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
65-letnia mieszkanka Przedmieścia Dubieckiego, wyjeżdżając samochodem osobowym kia z terenu posesji, nie zachowała ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa komendantowi P. Patli, który jechał motocyklem w kierunku Przemyśla. Doszło do zderzenia, podczas którego komendant doznał obrażeń w postaci urazu obojczyka i trafił do szpitala na obserwację. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i obu pojazdów. Oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Dwa dni później komendant P. Patla został wypisany ze szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze