Do wypadku doszło na ul. Bohaterów Getta po godz. 18. Droga jest obecnie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.
Na łuku drogi kierowca seata uderzył w nieoznakowany radiowóz. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego patrolując miasto, jechali nieoznakowanym oplem insygnią w kierunku mostu Siwca. W pewnym momencie zauważyli jadącego z naprzeciwka seata bez włączonych świateł mijania. Jego kierowca zaczął gwałtownie zjeżdżać na przeciwny pas ruchu i uderzył w policyjny radiowóz.
19-latek kierujący seatem w chwili zdarzenia był pijany. – Badanie wykazało 1,96 promila. W samochodzie wspólnie z kierowcą podróżował jego 19-letni znajomy, on również był nietrzeźwy. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Pojazd sprawcy został odholowany. 19-latkowi zatrzymano prawo jazdy i pobrano krew do badań na obecność narkotyków – relacjonuje sierż. sztab. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
W dokładnym odtworzeniu przebiegu wydarzeń pomoże nagranie z wideorejestratora, w który wyposażony jest policyjny opel insygnia.
– Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny. 19-latek odpowie teraz przed sądem za popełnione wykroczenia oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości – mówi M. Fac.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Hue hue hue ... Nie zebym smial sie z czerwonego seacika Ale w koncu bedzie chwila oddechu ...Zanim naprawia ta policyjna skarbonke chwilke minie :)
Na kilku zdjęciach można odczytać nr rejestracyjny radiowozu, dla zabawy zweryfikowałem OC po nr rejestracji na stronie UFG - pytanie, nie mieli OC czy UFG nie podaje informacji nt. OC samochodów służb? Co do tematu "ale urwał" na gwiazdkę nowy radiowóz...
Promocja dla kierowców. Opel RPxxx czasowo wycofany z penetrowania i dojenia drajwerów.
no pewnie dzieci komentuja.....a co do zdarzenia pisza ze kierowca seata był pod wpływem alkocholu a jezeli był to dobrze ze nikogo nie zabił wczesniej tylko trafił na radiowóz
Jeszcze premie dostaną za to że Byli pierwsi na miejscu zdarzenia
I złapali kierowcę na podwójnym gazie .
Jebną w pały i odrazu jego wina jeszcze był pijany i w bagażniku miaał z 3 kg kokainy a policja zawsze niewinna (Polska)
Policja ma grupowe ubezpieczenie jedno na wszystkie auta
tak był pijany 1,96 promila dobrze ze nikogo nie zabił
Hue hue hue ... Nie zebym smial sie z czerwonego seacika Ale w koncu bedzie chwila oddechu ...Zanim naprawia ta policyjna skarbonke chwilke minie :)
Na kilku zdjęciach można odczytać nr rejestracyjny radiowozu, dla zabawy zweryfikowałem OC po nr rejestracji na stronie UFG - pytanie, nie mieli OC czy UFG nie podaje informacji nt. OC samochodów służb? Co do tematu "ale urwał" na gwiazdkę nowy radiowóz...
Promocja dla kierowców. Opel RPxxx czasowo wycofany z penetrowania i dojenia drajwerów.