Ponad 1 mln zł – według szacunków władz powiatu przeworskiego – będzie kosztować remont zabytkowej lokomotywy, która już w 2022 r. mogłaby jeździć na trasie Przeworsk – Dynów.
Przeworsko-dynowska „wąskotorówka” jest ważna atrakcją turystyczną regionu. Ale kilka miesięcy temu bardzo poważnie ucierpiała wskutek powodzi, które nawiedziły m.in. powiat przeworski. Obecnie trwają bardzo intensywne prace modernizacyjne przy sprzęcie i torowisku.
Władze Starostwa Powiatowego w Przeworsku wystąpiły niedawno o[paywall] dotację na remont lokomotywy popularnego „Pogórzanina” do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Proszą o dofinansowanie remontu w wysokości ponad 640 tys. zł. Jak poinformował starosta przeworski Bogusław Urban, wniosek o dotację złożyli także do Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.
Wąskotorowa linia kolejowa łącząca Przeworsk i Dynów, biegnąca doliną rzeki Mleczki, powstała w okresie cesarstwa austro-węgierskiego na potrzeby obsługi Cukrowni w Przeworsku. Przez lata była jedną z głównych atrakcji turystycznych Podkarpacia. W minionym sezonie jednak nie kursowała, ze względu na rozpoczęte pod koniec 2019 roku prace rewitalizacyjne.
Właścicielem Przeworskiej Kolei Dojazdowej jest powiat przeworski, a zarządcą Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku. Przeworska Kolej Dojazdowa dysponuje pięcioma lokomotywami, z których trzy są czynne. Kolej słynie z tunelu w Szklarach o długości 602 m – jedynego na kolejach wąskotorowych w Polsce. Są też dwa długie mosty stalowe nad rzeką Mleczką.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Wspaniała inicjatywa :))