Reklama

Wyruszyli z pączkami, by podtrzymać słodką tradycję [ZDJĘCIA]

03/03/2025 09:30

Dział Organizacji i Promocji Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu w najsłodsze święto w roku po raz kolejny wyruszył w teren, aby podtrzymywać słodką tradycję wśród mieszkańców Przemyśla.

– Chcieliśmy umilić dzień przechodniom oraz zaprosić w gościnne, bakończyckie progi. Pączki okazały się pretekstem do wielu wspaniałych rozmów na temat naszej uczelni – za które bardzo dziękujemy! Jesteśmy wdzięczni także za miłe przyjęcie przez Panią Bożenę Ryczan – Starostę Przemyską oraz Pana Jana Janusza – Wicestarostę Przemyskiego, Pana Wojciecha Bakuna – Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Zastępców – Pana Bartłomieja Barszczaka oraz Pana Krzysztofa Majchera, Pana Daniela Stecurę – Sekretarza Miasta Przemyśla, Pana Podinspektora dr. Janusza Kiszkę – Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu, Pana Bogusława Szczurko – Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, Pana dr. Macieja Waltosia – Dyrektora Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego oraz przedstawicieli Radia Eska, Radia Fara, Centrum Kulturalnego w Przemyślu, Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK oraz Zespołu Pieśni i Tańca „PRZEMYŚL”. Tłusty czwartek zmienił swoje oblicze na energetyczny i w takiej formie będziemy go kontynuować!

– Justyna Przerwa/PANS

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama