– Często spaceruję w pobliżu pętli autobusowej na osiedlu Kmiecie. Zauważyłam, że w miejscu przeznaczonym do parkowania autobusów, przy samej skarpie, często stają też samochody wywożące śmieci. Nie wiem, czy to właściwe miejsce dla tych drugich i czy nadmierne obciążenie nie stwarza ryzyka powiększania się jej. Nie ukrywam, że szkoda też asfaltu, który w niektórych miejscach już zaczyna pękać. Dodam też, że to miejsce, którędy spacerują właściciele czworonogów, ale też czasem bawią się dzieci. Warto zwrócić uwagę na jego stan – zauważa mieszkanka tamtych okolic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze