Reklama

Wyrzucił kota do kontenera na śmieci. 77-latek usłyszał zarzuty

20/09/2023 13:02

Miauczenie zwierzęcia usłyszała kobieta, która po wyciągnięciu kota z kontenera i foliowej torby natychmiast zadzwoniła na numer 112.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 września. Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego przechodząc obok kontenera na śmieci przy ul. Narutowicza, usłyszała miauczenie. Otworzyła właz i zauważyła foliowy worek z małym kotem. Wyciągnęła go z tej śmiertelnej pułapki i zadzwoniła pod numer alarmowy. Pracujący na miejscu funkcjonariusze szybko namierzyli sprawcę przestępstwa. 77-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego usłyszał już zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Przyznał się do winy tłumacząc, że żałuje swojego zachowania, a jego pobudką była niewiedza co zrobić ze zwierzęciem, które przybłąkało się na jego posesję. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kot został przekazany przychodni weterynaryjnej.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama