Reklama

Wystawa fotografii z archiwum Czartoryskich

6 lutego o g. 14.00 w Muzeum Kamienica Orsettich nastąpi otwarcie wystawy poświęconej Adamowi i Jadwidze Czartoryskim. Ekspozycja jest częścią projektu Adam i Jadwiga Czartoryscy. Fotografie i wspomnienia.

Tego samego dnia o g. 19.00 w atrium klasztoru oo. Dominikanów odbędzie się spotkanie poświęcone życiu i pasji bł. Michała Czartoryskiego – patrona Jarosławia, brata Adama Czartoryskiego. Projekt powstał w oparciu o zbiory fotografii, dokumentów i wspomnień po Adamie Czartoryskim z Pełkiń i Jadwidze Stadnickiej z Nawojowej i Frainu. Składają się na niego także: książka, filmy i strona internetowa. Jego twórcami są Barbara Caillot-Dubus (wnuczka Adama i Jadwigi Czartoryskich) oraz historyk Marcin Brzeziński.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama