W piątek, 27 czerwca o g. 17 w Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo−Parkowym odbędzie się wyjątkowe wydarzenie.
Mowa o Wystawie Jednego Eksponatu – późnogotyckiej rzeźby Madonny z Dzieciątkiem ze zbiorów Muzeum Kamienica Orsettich w Jarosławiu, która pochodzi z ok. 1520r. i znajdowała się niegdyś w przeworskim kościele. Wystawie towarzyszyć będą: omówienie eksponatu przez dr Elżbietę Sieradzką-Burghardt oraz prelekcja dra Szymona Wilka „Wizerunki maryjne w Przeworsku do końca XIX wieku”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze