– Za drzwiami kamienicy przy ulicy Kazimierza Wielkiego 2 prezentuje się taki oto nieciekawy widok, jak przedstawiony na zdjęciu. Nie przystoi on zabytkowemu obiektowi, którym ponoć wspomniany budynek jest.
– To istne wysypisko śmieci, które składowane w takiej ilości wydzielają w dodatku mało przyjemną dla nosa woń. Mimo interwencji stan ten nie ulega poprawie. To nie tylko nieestetyczny widok, ale też zagrożenie w postaci gryzoni, którym coraz częściej zdarza się buszować w niewywiezionych odpadach – żali się mieszkanka.
Zdjęcia nadesłane przez Czytelniczkę


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze