Reklama

Wysypisko śmieci wewnątrz kamienicy? [ZDJĘCIA]

16/05/2024 08:00

– Za drzwiami kamienicy przy ulicy Kazimierza Wielkiego 2 prezentuje się taki oto nieciekawy widok, jak przedstawiony na zdjęciu. Nie przystoi on zabytkowemu obiektowi, którym ponoć wspomniany budynek jest.

– To istne wysypisko śmieci, które składowane w takiej ilości wydzielają w dodatku mało przyjemną dla nosa woń. Mimo interwencji stan ten nie ulega poprawie. To nie tylko nieestetyczny widok, ale też zagrożenie w postaci gryzoni, którym coraz częściej zdarza się buszować w niewywiezionych odpadach   – żali się mieszkanka.

Zdjęcia nadesłane przez Czytelniczkę

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama