W Dworze w Babicach 7 listopada br. spotkali się małżonkowie, którzy mają na koncie 50-letni małżeński staż. 13 par świętowało wzruszający jubileusz, będący przypieczętowaniem wspólnie przeżytych chwil. W grupie jubilatów byli też i tacy, którzy uczcili już 51. rocznicę małżeńską.
Wszystkie pary, biorące udział we wtorkowej uroczystości, pochodzą z terenu gminy Krzywcza. Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez prezydenta RP, uhonorował[paywall] dostojnych jubilatów wójt gminy Krzywcza Wacław Pawłowski wraz z przewodniczącym Rady Gminy Krzywcza Piotrem Pytlowanym i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Krzywczy Jolantą Besą-Skubisz. Był czas na gratulacje i życzenia doczekania w dostatku kolejnych pięknych rocznic. Małżonkowie mieli okazję cofnąć się myślami w przeszłość i przywołać chwile spędzone na wspólnej trosce o dom i rodzinę. – Uroczystość swoim występem uświetniła Dziecięca Grupa Teatralna „Bystrzaki”, działająca przy Świetlicy Wiejskiej w Babicach oraz zespół taneczny i grupa flecistów z Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Juliusza Słowackiego w Babicach – poinformowała Agata Wiśniowska z Urzędu Gminy Krzywcza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze