Reklama

Wytrwali razem 50 i więcej lat [GALERIA]

W Dworze w Babicach 7 listopada br. spotkali się małżonkowie, którzy mają na koncie 50-letni małżeński staż. 13 par świętowało wzruszający jubileusz, będący przypieczętowaniem wspólnie przeżytych chwil. W grupie jubilatów byli też i tacy, którzy uczcili już 51. rocznicę małżeńską.

Wszystkie pary, biorące udział we wtorkowej uroczystości, pochodzą z terenu gminy Krzywcza. Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez prezydenta RP, uhonorował[paywall] dostojnych jubilatów wójt gminy Krzywcza Wacław Pawłowski wraz z przewodniczącym Rady Gminy Krzywcza Piotrem Pytlowanym i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Krzywczy Jolantą Besą-Skubisz. Był czas na gratulacje i życzenia doczekania w dostatku kolejnych pięknych rocznic. Małżonkowie mieli okazję cofnąć się myślami w przeszłość i przywołać chwile spędzone na wspólnej trosce o dom i rodzinę. – Uroczystość swoim występem uświetniła Dziecięca Grupa Teatralna „Bystrzaki”, działająca przy Świetlicy Wiejskiej w Babicach oraz zespół taneczny i grupa flecistów z Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Juliusza Słowackiego w Babicach – poinformowała Agata Wiśniowska z Urzędu Gminy Krzywcza.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama