Reklama

Wyzwanie dla wytrwałych – Ekstremalna Droga Krzyżowa

27/03/2015 20:06

20 marca, zaraz po mszy św. o g. 20, z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie wierni wyruszyli w Ekstremalną Drogę Krzyżową. W tym roku przygotowano dwie trasy o różnym stopniu trudności.

Mniej pewni swoich możliwości mogli wybrać trasę o długości 28 km – do Przemyśla, a bardziej wytrwali trasę o długości 50 km – do Kalwarii Pacławskiej. Każdy z uczestników otrzymał rozważania drogi krzyżowej oraz mapki z podstawową trasą wędrówki i odblaski. W wydarzeniu wzięły udział 134 osoby.

– Trasa była trudna i wyczerpująca, ale doszliśmy do końca z krzyżem w ręku, rozważając Mękę Pańską. Zmierzyłam się z własnymi słabościami i jestem z siebie dumna. W przyszłym roku na pewno też się wybiorę – podsumowała Maria Maj, uczestniczka Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości