20 marca, zaraz po mszy św. o g. 20, z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie wierni wyruszyli w Ekstremalną Drogę Krzyżową. W tym roku przygotowano dwie trasy o różnym stopniu trudności.
Mniej pewni swoich możliwości mogli wybrać trasę o długości 28 km – do Przemyśla, a bardziej wytrwali trasę o długości 50 km – do Kalwarii Pacławskiej. Każdy z uczestników otrzymał rozważania drogi krzyżowej oraz mapki z podstawową trasą wędrówki i odblaski. W wydarzeniu wzięły udział 134 osoby.
– Trasa była trudna i wyczerpująca, ale doszliśmy do końca z krzyżem w ręku, rozważając Mękę Pańską. Zmierzyłam się z własnymi słabościami i jestem z siebie dumna. W przyszłym roku na pewno też się wybiorę – podsumowała Maria Maj, uczestniczka Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze