53-letnia mieszkanka Jarosławia odpowie za przywłaszczenie portfela pozostawionego przez klientkę w sklepie. Grozi jej nawet 2 lata pozbawienia wolności.
Jarosławscy policjanci poszukiwali kobiety, która na początku kwietnia zabrała pozostawiony w koszyku na zakupy portfel z dokumentami i kartą bankomatową. Wczoraj udało się ustalić jej personalia. Sprawczynią jest 53-letnia jarosławianka. Kobieta usłyszała zarzut przywłaszczenia cudzej własności. Grozi jej kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do 2 lat.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze