Reklama

Wzięła pozostawiony portfel. Usłyszała zarzuty

16/04/2015 12:13

53-letnia mieszkanka Jarosławia odpowie za przywłaszczenie portfela pozostawionego przez klientkę w sklepie. Grozi jej nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Jarosławscy policjanci poszukiwali kobiety, która na początku kwietnia zabrała pozostawiony w koszyku na zakupy portfel z dokumentami i kartą bankomatową. Wczoraj udało się ustalić jej personalia. Sprawczynią jest 53-letnia jarosławianka. Kobieta usłyszała zarzut przywłaszczenia cudzej własności. Grozi jej kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do 2 lat.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości