To była pierwsza, ale nie ostania lekcja w ramach programu „Bezpieczna kobieta”. Inicjatywie przyświeca niezwykle ważna idea – mieszkanki powiatu jarosławskiego mają zdobyć odpowiednie umiejętności, które pomogą im w zadbaniu o swoje bezpieczeństwo i pewność siebie w każdej sytuacji.
– Bezpieczeństwo zaczyna się od świadomości i odwagi. Te zajęcia to nie tylko nauka samoobrony, ale przede wszystkim budowanie poczucia siły, pewności siebie i wiary we własne możliwości
– powiedział starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz, który jest inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia. To odbywa się w ramach kampanii „Bezpieczny powiat”, którą przed kilkoma miesiącami zainicjował właśnie K. Dziukiewicz.
7 listopada br. w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu odbyły się pierwsze zajęcia akcji „Bezpieczna kobieta”. Frekwencja na spotkaniu przeszła oczekiwania. Przybyła prawie setka mieszkanek powiatu jarosławskiego – kobiet w różnym wieku, z bogactwem doświadczeń...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 65% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze