Reklama

Wzmacniają pewność siebie, ucząc się samoobrony [ZDJĘCIA]


To była pierwsza, ale nie ostania lekcja w ramach programu „Bezpieczna kobieta”. Inicjatywie przyświeca niezwykle ważna idea – mieszkanki powiatu jarosławskiego mają zdobyć odpowiednie umiejętności, które pomogą im w zadbaniu o swoje bezpieczeństwo i pewność siebie w każdej sytuacji.


– Bezpieczeństwo zaczyna się od świadomości i odwagi. Te zajęcia to nie tylko nauka samoobrony, ale przede wszystkim budowanie poczucia siły, pewności siebie i wiary we własne możliwości

– powiedział starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz, który jest inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia. To odbywa się w ramach kampanii „Bezpieczny powiat”, którą przed kilkoma miesiącami zainicjował właśnie K. Dziukiewicz.

7 listopada br. w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu odbyły się pierwsze zajęcia akcji „Bezpieczna kobieta”.  Frekwencja na spotkaniu przeszła oczekiwania. Przybyła prawie setka mieszkanek powiatu jarosławskiego – kobiet w różnym wieku, z bogactwem doświadczeń...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 65% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/11/2025 19:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama