Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali 22-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Zarzecze, którego mieli doprowadzić do Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu.
Podczas obligatoryjnej w takich przypadkach kontroli policjanci znaleźli przy nim 3 woreczki z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to najprawdopodobniej amfetamina.
Mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków oraz złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze