Reklama

Z amfetaminą do prokuratury

03/02/2019 09:30

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali 22-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Zarzecze, którego mieli doprowadzić do Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu.

Podczas obligatoryjnej w takich przypadkach kontroli policjanci znaleźli przy nim 3 woreczki z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to najprawdopodobniej amfetamina.

Mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków oraz złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama