Kilkanaście minut temu do siedziby PiS w Przemyślu dotarła wiadomość o podłożeniu ładunku wybuchowego. Znajduje się tam również biuro marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Na miejsce przyjechała policja, 4 zastępy straży pożarnej, straż miejska i pogotowie ratunkowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W ogóle mnie nie dziwią takie akcje. Skoro sami wypychamy na piedestał ludzi związanych z nieprzyjaznymi nam mocarstwami, to się potem nie dziwmy, że te obce mocarstwa traktują to podwórko jak swoje albo jako poligon doświadczalny. Będzie pewnie jeszcze weselej, o ile ktoś cyrylicą napisze, że weselej być ma. Szkoda tylko miasta, bo naprawdę zasługuje na więcej.
to już zaczyna w Przemyślu być standard , jak słynne powiedzenie E.Bieńkowskiej """ale jaja, ale jaja """
Postawić policjanta na warcie i będzie po problemie.Starsi powiadają ,że za ciekawych czasów komuny milicjant strzegł komitetu partii w naszym mieście.Różnica między siedziba a komitetem żadna tylko milicjanta zamieniono na policjanta.
A skąd wiadomo że w biurze PIS może w biurze KUKiza lub SP a tylk opis zadzwoniło.???
Ciekawy jestem kto za to zapłaci?? Pewnie ja z mich podatków!!!Masz głupie żarty a ja za nie ku.... płace!!!
Nie tylko u nas tak jest.https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/nieuchwytny-przestepca-paralizuje-od-stycznia-prace-polskich-firm-i-urzedow/
Tia a teraz się onanizuje czytając o tym news.
Jasne, pierwszy deweloper IV RP już tak ma he he.http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24474037,policja-cala-dobe-pilnuje-domu-kaczynskiego-mieszkancy-maja.html
Neokomuna i partyjniactwo- z twarzami klakierów, oportunistów i wazeliniarzy - mimo synekur czuje, że czas i mądrość ludzi będzie dla nich- towarzyszy porażką. Tak, jak to było już w przeszłości. Różnica między dawnymi towarzyszami partyjnymi a obecnymi jest taka , że tamci byli skromniejsi i faktycznie pomagali ludziom. Neokomuna, o twarzy towarzyszy piotrowiczów, jasińskich, czabańskich,wolskich, kujdów, "wolfgangów" i wielu... wielu innych jest dla Jarosława Traumą.
sparwdza IP komputerai bedzie po za wodach.
Teraz będzie wiecej "alarmów" co by pokazac jak PIS jest "torturowany" przez opozycję. szanowna policjo ja bym najpierwiej sprawdził ten wątek czy nik z PIS i ich przystawek nie dzwonił z fałszywką
W ogóle mnie nie dziwią takie akcje. Skoro sami wypychamy na piedestał ludzi związanych z nieprzyjaznymi nam mocarstwami, to się potem nie dziwmy, że te obce mocarstwa traktują to podwórko jak swoje albo jako poligon doświadczalny. Będzie pewnie jeszcze weselej, o ile ktoś cyrylicą napisze, że weselej być ma. Szkoda tylko miasta, bo naprawdę zasługuje na więcej.
to już zaczyna w Przemyślu być standard , jak słynne powiedzenie E.Bieńkowskiej """ale jaja, ale jaja """
Postawić policjanta na warcie i będzie po problemie.Starsi powiadają ,że za ciekawych czasów komuny milicjant strzegł komitetu partii w naszym mieście.Różnica między siedziba a komitetem żadna tylko milicjanta zamieniono na policjanta.