Reklama

Z ostatniej chwili. Zadymienie w kamienicy. Jeden z lokatorów zabrany przez pogotowie

19/11/2015 10:18

Strażacy prowadzą działania w kamienicy przy ulicy Waygarta 2 w Przemyśla. Dzisiaj, 19 bm. po godzinie 9 zaalarmowano ich, że doszło tam do zadymienia.

– Jeden z mieszkańców źle się poczuł – mówi młodszy brygadier Daniel Dryniak z tutejszej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. – Ratownicy podali mu tlen, a następnie przekazali go pod opiekę ekipy pogotowia ratunkowego. Trwają działania – dodaje.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gośc - niezalogowany 2015-11-19 11:25:43

    Nie pierwszy i nie ostatni raz  taka akcja w tej kamienicy .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ehh - niezalogowany 2015-11-19 14:57:08

    Niestety jak zwykle ta sama sytuacja w tej kamienicy, zarządcy jak zwykle mają mieszkanców daleko w tyle, nic nie robią tylko kasę potrafią ździerać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    goosc - niezalogowany 2015-11-19 15:04:36

    Do autora tekstu: nie 18 tylko 19 jak coś

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama