Strażacy prowadzą działania w kamienicy przy ulicy Waygarta 2 w Przemyśla. Dzisiaj, 19 bm. po godzinie 9 zaalarmowano ich, że doszło tam do zadymienia.
– Jeden z mieszkańców źle się poczuł – mówi młodszy brygadier Daniel Dryniak z tutejszej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. – Ratownicy podali mu tlen, a następnie przekazali go pod opiekę ekipy pogotowia ratunkowego. Trwają działania – dodaje.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie pierwszy i nie ostatni raz taka akcja w tej kamienicy .
Niestety jak zwykle ta sama sytuacja w tej kamienicy, zarządcy jak zwykle mają mieszkanców daleko w tyle, nic nie robią tylko kasę potrafią ździerać
Do autora tekstu: nie 18 tylko 19 jak coś
Szczera prawda ,mieszkałam tam to wiem coś na ten temat
Nie pierwszy i nie ostatni raz taka akcja w tej kamienicy .
Niestety jak zwykle ta sama sytuacja w tej kamienicy, zarządcy jak zwykle mają mieszkanców daleko w tyle, nic nie robią tylko kasę potrafią ździerać
Do autora tekstu: nie 18 tylko 19 jak coś