W sobotę, 31 stycznia, podczas pełnienia dziennej służby, funkcjonariusze przemyskiej Straży Ochrony Kolei podjęli interwencję wobec wulgarnej kobiety, który na skutek spożytej zbyt wielkiej ilości alkoholu zakłócała porządek publiczny w pociągu międzynarodowym.
Pociąg międzynarodowy relacji Monachium-Przemyśl zakończył bieg, lecz pasażerka z Ukrainy nie chciała dobrowolnie opuścić składu. Kobieta była nietrzeźwa i swoim wulgarnym zachowaniem zakłócała porządek w miejscu publicznym wśród innych podróżnych.
„Wezwano na miejsce funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którym przekazano obywatelkę Ukrainy. Kobieta została osadzona w Izbie Wytrzeźwień. Dalsze postępowanie prowadzić będzie Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Przemyślu.”
– poinformował st. insp. Piotr Żłobicki z SOK.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze