Reklama

Z pociągu prosto na izbę wytrzeźwień. Pasażerka, która zakłócała porządek publiczny miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu

03/02/2026 09:21

W sobotę, 31 stycznia, podczas pełnienia dziennej służby, funkcjonariusze przemyskiej Straży Ochrony Kolei podjęli interwencję wobec wulgarnej kobiety, który na skutek spożytej zbyt wielkiej ilości alkoholu zakłócała porządek publiczny w pociągu międzynarodowym.

Pociąg międzynarodowy relacji Monachium-Przemyśl zakończył bieg, lecz pasażerka z Ukrainy nie chciała dobrowolnie opuścić składu. Kobieta była nietrzeźwa i swoim wulgarnym zachowaniem zakłócała porządek w miejscu publicznym wśród innych podróżnych.

„Wezwano na miejsce funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którym przekazano obywatelkę Ukrainy. Kobieta została osadzona w Izbie Wytrzeźwień. Dalsze postępowanie prowadzić będzie Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Przemyślu.”

– poinformował st. insp. Piotr Żłobicki z SOK.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama