Reklama

Z SOR-u do aresztu. Kopnął w twarz pielęgniarkę, uderzył lekarza

Ze szpitalnego oddziału ratunkowego do policyjnego aresztu trafił w niedzielę, 26 bm., agresywny pacjent, przywieziony do tarnobrzeskiej izby przyjęć. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu.

49-latek został zabrany przez załogę pogotowia z jednej z ulic w Tarnobrzegu. Po odebraniu informacji, że na chodniku leży pijany człowiek, karetkę wezwała do niego tamtejsza policja. Zamroczonego alkoholem tarnobrzeżanina, z widocznymi otarciami naskórka na głowie, odwieziono na izbę przyjęć. Tam zajął się nim lekarz. W trakcie udzielania pomocy medycznej 49-latek kopnął w twarz asystującą mu pielęgniarkę. Następnie agresja skupiła się na lekarzu, któremu krewki pacjent zadał ciosy, powodując obrażenia. Ponownie interweniować musiała policja. Awanturnik trafił do aresztu. Jak podaje tarnobrzeska policja, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości