Reklama

Z zakazem sądowym i bez uprawnień kierował autem

29/04/2015 10:45

Funkcjonariusze przemyskiej drogówki zatrzymali do kontroli Volksvagena, którego kierowca złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 45-letniemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, późnym wieczorem  podczas patrolu na terenie miasta, przemyscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Volkswagen. Według wiedzy funkcjonariuszy kierujący pojazdem nie miał prawa zasiadać za jego kierownicą . W trakcie wykonywania czynności policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia. 45-letni mieszkaniec Przemyśla już od lipca ubiegłego roku posiada orzeczony sądownie zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - skutek jazdy pod wpływem alkoholu. 

Mężczyzna złożył stosowne wyjaśnienia i odpowie za swoje postępowanie przed sądem - zgodnie z art. 244 kodeksu karnego za naruszenie zakazu grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Mickiewicza około godziny 21. 



 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości