Dwaj mężczyźni w wieku 35 i 36 lat są podejrzewani o uśmiercenie i zakopanie 8 szczeniaków. Za ten czyn otrzymali butelkę wódki. Obaj w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi i wzajemnie się obwiniali.
Zakopane w worku na głębokości ok. 40 cm szczenięta policjanci odnaleźli na posesji mieszkańca Huty Podgórnej. Właściciel posesji wyjaśniał, że suczka sąsiada oszczeniła się w jego stodole. Właściciel suki nie chciał szczeniąt i zaproponował butelkę wódki za pozbycie się miotu.
Zajęli się tym dwaj mieszkańcy tej miejscowości. W trakcie zatrzymania byli pijani. Ich wersje, co do tego, który kopał, a który zabił szczeniaki, różniły się. Wzajemnie zrzucali na siebie winę. Obaj zatrzymani trzeźwieją w policyjnym areszcie.
Sprawa ma charakter rozwojowy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.YOUTUBE.COM - RZEŹNIA - RZEŹNIK(tekst poniżej)YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKUYOUTUBE.COM - OKRUTNE ZABIJANIE ZWIERZĄT! TYLKO MOCNE NERWYNapiszcie też, co nieco, o tym, co robią panowie rzeźnicy i co za to dostają, ile inkasują kality co miesiąc, bo sam jestem ciekaw ?!?
Polecam jeszcze do poczytania:WYWIAD Z RZEŹNIKIEM KTÓRY ZOSTAŁ WEGETARIANINEM - WEGANIZM.BLOX.PL
YOUTUBE.COM - RZEŹNIA - RZEŹNIK(tekst poniżej)YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKUYOUTUBE.COM - OKRUTNE ZABIJANIE ZWIERZĄT! TYLKO MOCNE NERWYNapiszcie też, co nieco, o tym, co robią panowie rzeźnicy i co za to dostają, ile inkasują kality co miesiąc, bo sam jestem ciekaw ?!?
Polecam jeszcze do poczytania:WYWIAD Z RZEŹNIKIEM KTÓRY ZOSTAŁ WEGETARIANINEM - WEGANIZM.BLOX.PL