Reklama

Za butelkę wódki zabili 8 szczeniąt

28/03/2018 15:00

Dwaj mężczyźni w wieku 35 i 36 lat są podejrzewani o uśmiercenie i zakopanie 8 szczeniaków. Za ten czyn otrzymali butelkę wódki. Obaj w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi i wzajemnie się obwiniali.

Zakopane w worku na głębokości ok. 40 cm szczenięta policjanci odnaleźli na posesji mieszkańca Huty Podgórnej. Właściciel posesji wyjaśniał, że suczka sąsiada oszczeniła się w jego stodole. Właściciel suki nie chciał szczeniąt i zaproponował butelkę wódki za pozbycie się miotu.

Zajęli się tym dwaj mieszkańcy tej miejscowości. W trakcie zatrzymania byli pijani. Ich wersje, co do tego, który kopał, a który zabił szczeniaki, różniły się. Wzajemnie zrzucali na siebie winę. Obaj zatrzymani trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Sprawa ma charakter rozwojowy.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-03-28 21:39:05

    YOUTUBE.COM - RZEŹNIA - RZEŹNIK(tekst poniżej)YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKUYOUTUBE.COM - OKRUTNE ZABIJANIE ZWIERZĄT! TYLKO MOCNE NERWYNapiszcie też, co nieco, o tym, co robią panowie rzeźnicy i co za to dostają, ile inkasują kality co miesiąc, bo sam jestem ciekaw ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-03-28 21:52:10

    Polecam jeszcze do poczytania:WYWIAD Z RZEŹNIKIEM KTÓRY ZOSTAŁ WEGETARIANINEM - WEGANIZM.BLOX.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości