Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów z terenu Mielca. Okazało się, że jest nim 27-letni mężczyzna, który podczas przesłuchania przyznał się do winy. W ciągu bieżącego miesiąca ukradł on sześć rowerów o łącznej wartości blisko 4 tysięcy złotych.
Komenda Powiatowa Policji w Mielcu informuje, ze mężczyzna sprzedawał skradzione rowery przypadkowo spotkanym osobom, a także poprzez ogłoszenia na portalu społecznościowym. W wyniku prowadzonych czynności policja na dotychczas odzyskała trzy rowery.
Podczas przesłuchania 27-letni mieszkaniec Mielca przyznał się do kradzieży oraz wyjaśnił ich okoliczności. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Czyny te są zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze