Duży kamienny krzyż niedaleko Radruża został kompletnie zniszczony. Nieznani sprawcy zwalili go z podstawy i rozbili na drobne kawałki. Zabytek liczy ponad 100 lat, a dokładnie 5 miesięcy temu, dzięki pracy społeczników, przeszedł kompletną renowację. – To barbarzyństwo – komentują mieszkańcy.
– W niedzielę rano jechałem do Radruża, żeby poszukać jakichś ciekawostek do fotografowania. Nagle spostrzegłem, że niedawno postawiony krzyż przy Pasiecie leży rozbity – relacjonuje Grzegorz Ciećka z Horyńca.
fot.archiwum
Dokładnie 5 miesięcy temu, dzięki zaangażowaniu społeczników, krzyż odzyskał swoją świetność i stanął na pierwotnym miejscu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Na bank to dzieciaki, bo którz by inny?
kto sie upomni? https://www.youtube.com/watch?v=_s-_vT4_SRo
oczywiście http://www.youtube.com/watch?v=rhHAUiFLeWg&feature=youtube_gdata