Reklama

Zagrają dla Emilki

27 listopada br. o g. 16 na deskach sceny Centrum Kulturalnego w Przemyślu wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza.

Koncert będzie miał wymiar charytatywny. Ideą przedsięwzięcia jest zorganizowanie  wsparcia  finansowego dla Emilki Jasic – chorującej na nowotwór córeczki funkcjonariuszki z placówki SG w Korczowej. Muzycznemu wydarzeniu towarzyszyć będą: konkurs SMS, kwesta i kiermasz ozdób choinkowych. By wziąć udział w koncercie, należy okazać kartę wstępu, którą nabyć można w biurze przepustek BiOSG przy ul. Mickiewicza 34 (g. 15.30 – 17.30) oraz na krytej pływalni (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16 do 17).

Emilka jest podopieczną Fundacji Rycerze i Księżniczki. Datki na leczenie dziewczynki można przekazywać, wpłacając pieniądze na konto wspomnianej organizacji (90 1020 1042 0000 8902 0324 4142). W tytule przelewu należy wpisać informację: „Darowizna dla Emilki”.

Reklama


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości