27 listopada br. o g. 16 na deskach sceny Centrum Kulturalnego w Przemyślu wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza.
Koncert będzie miał wymiar charytatywny. Ideą przedsięwzięcia jest zorganizowanie wsparcia finansowego dla Emilki Jasic – chorującej na nowotwór córeczki funkcjonariuszki z placówki SG w Korczowej. Muzycznemu wydarzeniu towarzyszyć będą: konkurs SMS, kwesta i kiermasz ozdób choinkowych. By wziąć udział w koncercie, należy okazać kartę wstępu, którą nabyć można w biurze przepustek BiOSG przy ul. Mickiewicza 34 (g. 15.30 – 17.30) oraz na krytej pływalni (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16 do 17).
Emilka jest podopieczną Fundacji Rycerze i Księżniczki. Datki na leczenie dziewczynki można przekazywać, wpłacając pieniądze na konto wspomnianej organizacji (90 1020 1042 0000 8902 0324 4142). W tytule przelewu należy wpisać informację: „Darowizna dla Emilki”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze