Reklama

Zagroził ekspedientce nożem, a ta zamknęła go w sklepie

Zimną krew udało się zachować ekspedientce jednego z jarosławskich sklepów, której zamaskowany mężczyzna zagroził nożem, żądając wydania pieniędzy. Kobiecie udało się wybiec zza lady i zamknąć napastnika w środku lokalu.

Całe zajście miało miejsce w niedzielę, 21 stycznia. Właśnie wtedy, tuż przed g. 20 dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony o tym, że ekspedientka jednego ze sklepów w Jarosławiu zamknęła w środku mężczyznę, który chwilę wcześniej groził jej, trzymając w ręce nóż.

Jak wynika z informacji udostępnionych przez jarosławską komendę policji, napastnik chciał, by kobieta wydała mu gotówkę znajdująca się w sklepowej kasie, jednak kiedy wszedł za linię kas, sprzedawczyni udało się szybko wybiec zza lady i wyjść ze sklepu, pozostawiwszy zza drzwiami napastnika.

Reklama

Sprawcą okazał się 44-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mundurowi wezwani przez kobietę zabezpieczyli nóż, którym się posłużył podczas próby jej zastraszenia, a jego użytkownika umieścili w areszcie. Grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności, a ponieważ działał w warunkach multirecydywy, wymiar kary może być bardziej surowy.

Na razie, decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama