28 października br. w czasie Warsaw Motoshow Expo odbyło się zakończenie sezonu DMP Driftingowych Mistrzostw Polski 2017 wraz z rozdaniem nagród za klasyfikację generalną. Jarosławski drifter Marcin Banowicz pokazał, na co go stać w tym sezonie, zdobywając 4. miejsce w najwyższej klasie PRO.
Jarosławski drifter ocenia sezon pozytywnie, jednak deklaruje, że w kolejnym da z siebie jeszcze więcej. – To był dobry sezon. Niewiele zabrakło do zajęcia 3. miejsca – komentuje, dziękując jednocześnie sponsorom za wsparcie, a kibicom za doping i wiarę w jego możliwości. Zapytany o plany na przyszłość, odpowiada: – Plany są poważne, w przyszłym sezonie zamierzam wystartować w najbardziej prestiżowej europejskiej lidze, jaką jest Drifit Masters Grand Prix. Teraz czas na chwilę oddechu, niestety dość krótką, bo czeka nas sporo pracy w związku z przygotowaniem samochodu do walki z najlepszymi zawodnikami Europy.

fot.FB/Fotocykl
Podczas zmagań na torze Marcinowi kibicuje mnóstwo osób. Na zdjęciu drifter z dwoma najwierniejszymi fankami – żoną Kasią Trojniak-Banowicz oraz siostrą Izabelą Szczepanik.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze