Reklama

Zakończenie sezonu driftingowego i 4. miejsce Marcina Banowicza

11/11/2017 09:30

28 października br. w czasie Warsaw Motoshow Expo odbyło się zakończenie sezonu DMP Driftingowych Mistrzostw Polski 2017 wraz z rozdaniem nagród za klasyfikację generalną. Jarosławski drifter Marcin Banowicz pokazał, na co go stać w tym sezonie, zdobywając 4. miejsce w najwyższej klasie PRO.

Jarosławski drifter ocenia sezon pozytywnie, jednak deklaruje, że w kolejnym da z siebie jeszcze więcej. – To był dobry sezon. Niewiele zabrakło do zajęcia 3. miejsca – komentuje, dziękując jednocześnie sponsorom za wsparcie, a kibicom za doping i wiarę w jego możliwości. Zapytany o plany na przyszłość, odpowiada: – Plany są poważne, w przyszłym sezonie zamierzam wystartować w najbardziej prestiżowej europejskiej lidze, jaką jest Drifit Masters Grand Prix. Teraz czas na chwilę oddechu, niestety dość krótką, bo czeka nas sporo pracy w związku z przygotowaniem samochodu do walki z najlepszymi zawodnikami Europy.


fot.FB/Fotocykl
Podczas zmagań na torze Marcinowi kibicuje mnóstwo osób. Na zdjęciu drifter z dwoma najwierniejszymi fankami – żoną Kasią Trojniak-Banowicz oraz siostrą Izabelą Szczepanik.

Reklama


fot.FB/Fotocykl
MML
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama