Myślisz o stażu? Chcesz złożyć wniosek na staż? Niestety z dniem 5 marca 2015 roku został zamknięty nabór wniosków na staż w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu.
Do 3 marca do PUP w Jarosławiu wpłynęło ponad 200 wniosków z gwarancją zatrudnienia. Złożone wnioski przekraczają zaplanowane możliwości finansowe w związku z tym wszystkie dokumenty składane po tym terminie będą rozpatrywane negatywnie.
Powiatowy Urząd Pracy jednak nie pozwala stracić nadziei na kolejne staże, ponieważ informuje na stronie internetowej, że czyni próby pozyskania dodatkowych środków z różnych źródeł, które pomogą ogłosić kolejny nabór wniosków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.staże i tak są tylko "dla swoich" tak jak i w PUP Przemyśl. Na staże i szkolenia w pierwszej kolejności idą "swoi" , później ewentualnie ktoś z doskoku.
staże i tak są tylko "dla swoich" tak jak i w PUP Przemyśl. Na staże i szkolenia w pierwszej kolejności idą "swoi" , później ewentualnie ktoś z doskoku.
Próbować zawsze można.
Ale, jaja.