Reklama

Zanieczyszczone przejście dla pieszych w centrum Przemyśla

28/07/2021 19:40

–W załaczeniu przesyłam zdjęcie zanieczyszczonego przejścia dla pieszych w samym centrum miasta; ulica Kościuszki. Od kilku tygodni zalega ogromna ilość piasku na przejściu dla pieszych. Od siedziby prezydenta to niecałe 100 metrów – pisze Czytelnik.

– Może Pan Prezydent w końcu (...) przejdzie się po mieście, dobry gospodarz tak robi. Wiele ulic głównych w śródmieściu zawalone petami; ulica Jagiellońska, Słowackiego, Dworskiego, 3 Maja,  chodniki brudne, miejsca przystankowe MZK brudne, zaniedbane – wymienia Czytelnik.
Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-07-28 21:30:39

    To jeszcze pół bidy z tym, bo większy dramat to to że niejaki TW Krzysztof wyciął jedyne i ostatnie drzewo na tej ulicy !!!DRZEWA W MIEŚCIE. PO CO DRZEWA W MIEŚCIE? - EKOLOGIA.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Joe - niezalogowany 2021-07-29 07:41:37

    Dziki zryly całe boisko przy parkingu na Zniesieniu dwa lata temu i do teraz urząd nic z tym nie zrobił, można kostkę skręcić a o wypoczynku aktywnym z dzieckiem czy rozegraniu amatorskiego meczu można pomarzyć.  Wysyłałem zdjęcia do redakcji ale tutaj sprawa była za "daleko" od prezydenta więc uznalisccie za mało istotną....... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tomek - niezalogowany 2021-07-29 08:30:09

    A czym się różni ten od poprzedniego?  Ten i jego poprzednik  są tacy sami, to były dwa błędy, które będą Przemysl kosztować wszystko.No ale pretensje to już możemy mieć   tylko do siebie. A szkoda

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama