–W załaczeniu przesyłam zdjęcie zanieczyszczonego przejścia dla pieszych w samym centrum miasta; ulica Kościuszki. Od kilku tygodni zalega ogromna ilość piasku na przejściu dla pieszych. Od siedziby prezydenta to niecałe 100 metrów – pisze Czytelnik.
– Może Pan Prezydent w końcu (...) przejdzie się po mieście, dobry gospodarz tak robi. Wiele ulic głównych w śródmieściu zawalone petami; ulica Jagiellońska, Słowackiego, Dworskiego, 3 Maja, chodniki brudne, miejsca przystankowe MZK brudne, zaniedbane – wymienia Czytelnik.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jeszcze pół bidy z tym, bo większy dramat to to że niejaki TW Krzysztof wyciął jedyne i ostatnie drzewo na tej ulicy !!!DRZEWA W MIEŚCIE. PO CO DRZEWA W MIEŚCIE? - EKOLOGIA.PL
Dziki zryly całe boisko przy parkingu na Zniesieniu dwa lata temu i do teraz urząd nic z tym nie zrobił, można kostkę skręcić a o wypoczynku aktywnym z dzieckiem czy rozegraniu amatorskiego meczu można pomarzyć. Wysyłałem zdjęcia do redakcji ale tutaj sprawa była za "daleko" od prezydenta więc uznalisccie za mało istotną.......
A czym się różni ten od poprzedniego? Ten i jego poprzednik są tacy sami, to były dwa błędy, które będą Przemysl kosztować wszystko.No ale pretensje to już możemy mieć tylko do siebie. A szkoda
Dobrze powiedziane - w punkt!Zmarnowane kilka kadencji.Teraz rozpacz i zgrzytanie zębów- no ale jak do 150 nie umiało się policzyć...Dziś ci 'matematycy " uprawiają hejt- żenująco niski poziom albo zajmują intratne posady - lista tłustych kotów w wykonaniu PSL.
piasek sypie się na asfalt w czasie upałów i nie jest zanieczyszczeniem.
Bakun i Świeży proszę wziąść miotle i pozamiatać ulice. Za co bierzecie pieniądze. Do roboty.
Jak długo płakałeś po nim ... a może wznosiłeś modlitwy do Gai, żeby przyjęła je do swego raju?
To jeszcze pół bidy z tym, bo większy dramat to to że niejaki TW Krzysztof wyciął jedyne i ostatnie drzewo na tej ulicy !!!DRZEWA W MIEŚCIE. PO CO DRZEWA W MIEŚCIE? - EKOLOGIA.PL
Dziki zryly całe boisko przy parkingu na Zniesieniu dwa lata temu i do teraz urząd nic z tym nie zrobił, można kostkę skręcić a o wypoczynku aktywnym z dzieckiem czy rozegraniu amatorskiego meczu można pomarzyć. Wysyłałem zdjęcia do redakcji ale tutaj sprawa była za "daleko" od prezydenta więc uznalisccie za mało istotną.......
A czym się różni ten od poprzedniego? Ten i jego poprzednik są tacy sami, to były dwa błędy, które będą Przemysl kosztować wszystko.No ale pretensje to już możemy mieć tylko do siebie. A szkoda