Reklama

Zanieczyszczonymi chodnikami i przepełnionymi koszami zajmie się Pogotowie Czystości

21/08/2015 17:36

W Jarosławiu ruszyło Pogotowie Czystości. To inicjatywa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, która stanowi uzupełnienie prac związanych z utrzymaniem czystości w mieście. Zanieczyszczone chodniki, przepełnione kosze czy uszkodzone konary drzew – tym i wieloma innymi sprawami zajmie się Pogotowie Czystości.

To inicjatywa, na którą zdecydowało się dopiero kilka miast w Polsce.  Dzwoniąc pod czynny całą dobę numer telefonu 781 446 178 lub dyżurny 986 Straży Miejskiej, można zgłosić np. potrzebę oczyszczenia z odpadów miejskiego placu, ulicy, konieczność zabezpieczenia studzienek ściekowych, poinformować o potrąceniu zwierzęcia przez samochód.

Ekipy sprzątające są do dyspozycji mieszkańców w każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00, w soboty w godz. 14.00-20.00 oraz w niedziele i święta w godz. 5.00-8.00.


IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    podatnik - niezalogowany 2015-08-23 17:23:01

    Miasto zapłaci za usuwanie przepełnionych koszy przy drogach wojewódzkich i powiatowych??? Zanieczyszczone i nieodśnieżone chodniki w mieście też posprząta PGKiM?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości