– W Rynku pod numerem 11 znajduje się kamienica, której stan pozostawia wiele do życzenia. Z każdym rokiem niszczeje coraz bardziej i na pewno nie dodaje uroku temu miejscu.
Jest to budynek, który nie ma wszystkich okien i części połaci dachu, przez co woda leje się do środka, a wilgoć przechodzi do kamienicy obok, która – mimo że jest na bieżąco remontowana i zadbana – przez takie sąsiedztwo jest narażona na zacieki, a mieszkańcy na niedogodności. Czas, by administrator tego budynku coś z tym w końcu zrobił – komentuje przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze