Reklama

Zaniedbanie czy przeoczenie?

28/09/2016 07:24

– Zastanawia mnie, dlaczego po zmianie oznakowania na trasie do Medyki brakuje znaku informującego o skręcie na Siedliska. Jest tylko kierunkowskaz na Jaksamnice. To może być trochę uciążliwe dla kierowcy niezorientowanego w terenie. Niedawno przyjechali do mnie znajomi z Polski i narzekali, że mieli problem z trafieniem do Jaksmanic.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama