– Zastanawia mnie, dlaczego po zmianie oznakowania na trasie do Medyki brakuje znaku informującego o skręcie na Siedliska. Jest tylko kierunkowskaz na Jaksamnice. To może być trochę uciążliwe dla kierowcy niezorientowanego w terenie. Niedawno przyjechali do mnie znajomi z Polski i narzekali, że mieli problem z trafieniem do Jaksmanic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze