W ubiegły weekend Jarmark Wielkanocny, zorganizowany przez urząd miasta, przyciągnął na Rynek tłumy mieszkańców.
Na straganach oferowano tradycyjne ozdoby związane z wielkanocnymi świętami, a także swojskie wypieki, wędliny, miody, ziołowe nalewki oraz palmy i koszyki. W niedzielę żołnierze częstowali żurkiem. Jedną z atrakcji były warsztaty kulinarne dla najmłodszych mieszkańców, którzy uczyli się, jak przygotować wielkanocny żurek.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze