Reklama

Zapachniało świętami na przemyskim Rynku

30/03/2018 14:00

W ubiegły weekend Jarmark Wielkanocny, zorganizowany przez urząd miasta, przyciągnął na Rynek tłumy mieszkańców.

Na straganach oferowano tradycyjne ozdoby związane z wielkanocnymi świętami, a także swojskie wypieki, wędliny, miody, ziołowe nalewki oraz palmy i koszyki. W niedzielę żołnierze częstowali żurkiem. Jedną z atrakcji były warsztaty kulinarne dla najmłodszych mieszkańców, którzy uczyli się, jak przygotować wielkanocny żurek.
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości