Reklama

Zaparkowani na wieczność

09/05/2016 08:35

– Na parkingach i miejscach postojowych w obrębie starego miasta, a szczególnie w okolicy Rynku, zauważyłem co najmniej kilka pozostawionych samochodów. Nikt się nimi nie interesuje, ale chyba właścicieli mają. Stoją od dawna, pod nimi nazbierało się pełno śmieci, a z opon zeszło powietrze. Zajmują miejsce tym, co chcieliby zaparkować.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama