– Na parkingach i miejscach postojowych w obrębie starego miasta, a szczególnie w okolicy Rynku, zauważyłem co najmniej kilka pozostawionych samochodów. Nikt się nimi nie interesuje, ale chyba właścicieli mają. Stoją od dawna, pod nimi nazbierało się pełno śmieci, a z opon zeszło powietrze. Zajmują miejsce tym, co chcieliby zaparkować.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze