Reklama

Zapraszają do wspólnego przeżywania fotografii

Dzisiaj, o g. 16 w Galerii Rynek 6 Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotografii klubów fotograficznych z terenu Podkarpacia, zatytułowanej „Podkarpackie Teraz”. Za wspomnianą inicjatywą stoi Jarosławska Agencja Fotograficzna, której działalność zapoczątkował duet Michał Mach i Tomasz Majcher.

Na wystawie zobaczymy prace fotografików z: Jarosławia, Rzeszowa, Sanoka, Krosna, Stalowej Woli czy Tarnowa. – To wystawa, która pokazuje, że podkarpackie grupy fotograficzne nie ograniczają swojego pola działania tylko do rejonu miasta i okolic, z których się wywodzą. Nie ogranicza nas miejsce, ale chęci – piszą o swojej inicjatywie organizatorzy. Do działania napędza ich motto: „Fotografia ma łączyć ludzi”. Zgodnie twierdzą, że siłę wydarzenia dostrzec będzie można w różnorodności i odmiennych wizjach otaczającego świata przedstawionego na zdjęciach. Wystawę udało się zorganizować zaledwie w ciągu kilku miesięcy, a pozytywny odzew na zaproszenie do realizacji ambitnego celu zaskoczył samych organizatorów. Tematyka prezentowanych fotografii jest różnorodna, tak samo jak każdy z prezentowanych klubów, stowarzyszeń czy grup fotograficznych. Członkowie JAF zapraszają wszystkich chętnych do wspólnego przeżywania fotografii.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości