W niedzielę, 20 grudnia br., w Radymnie odbędzie się Koncert Opłatkowy pod tytułem „Tylko jedna jest taka noc”.
Organizatorem imprezy, na którą mogą czuć się zaproszeni wszyscy mieszkańcy miasta nad Radą, jest Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie wspólnie z tamtejszym urzędem miasta. Początek spotkania w radymniańskim MOK-u przy ulicy Lwowskiej 16 o godzinie 18. W programie: kolędy, pastorałki i piosenki bożonarodzeniowe w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Studia Piosenki MOK.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze